Het Nieuwe Instituut zoekt voor de afdeling Erfgoed per direct een enthousiaste en leergierige stagiair(e) Kunstgeschiedenis (architectuur- en stedenbouw).

Wie zoeken wij?
-WO Kunst- en Architectuurgeschiedenis, bij voorkeur 19de – 20ste eeuw
-Culturele interesse, bij voorkeur voor architectuur, design en e-cultuuR
-Flexibel en zelfstandig
-Communicatief sterk
-Hands-on mentaliteit

Werkzaamheden
In ons team houd je je samen met collega’s bezig met de uitvoering van het beleid op het gebied van Erfgoed. Daarnaast ondersteun je de Conservatoren (architectuurhistorici) bij lijn- en projecttaken. Tijdens de stageperiode werk je actief mee aan bijvoorbeeld tentoonstellingen en andere projecten die Erfgoed-gerelateerd zijn. De werkzaamheden en de projecten waar je aan meewerkt stellen wij vast in onderling overleg.

Meer informatie: http://hetnieuweinstituut.nl/vacature-stagiaire-kunstgeschiedenis-architectuur-en-stedenbouw-0